Bilimselliği ve güncelliği ile online konuşma terapi merkezi birebir online hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Multidisipliner yaklaşımı ile uzmanlarımız kanıt temelli uygulamalar sunulmaktadır. Uygulamalarda birey gelişimsel – bütünsel  ele alınmakta ve kişiye özel eğitim ve tedavi programı oluşturmaktadır. Ailenin işbirliğine önem verilmektedir.

Online konuşma terapi’nin misyonu;

Aile ve uzman işbirliğine dayalı bireyi maksimum potansiyele ulaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak. Hedefimiz bilimsel, çağdaş ve etik bir şekilde hizmet vermektir. Konuşma bozukluğu yaşayan bireylerin uzman bir patolog tarafından konuşma terapisi alması her şeyden önce yaşam kalitesini iyileştiren adımlardan biridir. Konuşmaya ve dile olan ilgimizin yanı sıra insanların hayatlarını daha kaliteli geçirmelerine katkıda bulunmak ve yardımlaşmaya olan derin inancımız, bizi bu konuda uzmanlaşmaya iten nedenler arasında yer almaktadır.

Yıllardır edindiğimiz deneyimlerin sonunda, tahmin edilenden çok daha fazla sayıda insanın konuşma bozukluğu sorunları yaşadığını ve her birinin terapi alma olanağı olmadığını gözlemliyoruz. Online konuşma terapi ekibi-  Konuşma Terapisine ihtiyaç duyan bireylerin bu hizmetten online yararlanmasını sağlamak, çözümleri geliştirmek ve daha kaliteli hizmet vermek için nitelikli çalışmalar sürdürüyor.

Dünyanın her yerinden insana daha fazla terapi imkânı sağlayabilmek, Online Konuşma Terapisi üzerine yoğunlaşmamızda en büyük etkenler arasında yer alıyor.

Online Konuşma Terapisi

Türkiye’nin İlk Online Konuşma Terapisi Hizmetini Başlattık

Randevu Alın

Formu Doldurarak Randevu Talebinizi Oluşturabilirsiniz..

Talebiniz bize ulaştı, teşekkür ederiz.
Hata oluştu, lütfen tekrar deneyiniz..